Uğur Mumcu mahallesi , Ulvi Cemal Erkin Caddesi , No:10 Güven Hyundai Ostim /ANKARA (Yıldız Sanayi Sitesi 5.Blok No:10 )

Otologo

Uğur Mumcu mahallesi , Ulvi Cemal Erkin Caddesi , No:10 Güven Hyundai Ostim /ANKARA (Yıldız Sanayi Sitesi 5.Blok No:10 )

Kurumsal Bilgi

Oto Güven Kia ve Hyundai olarak şirketimiz 1995 yılında kurulmuştur. 1995 yılında bir şirket olarak faaliyetlerine başlayan Oto Güven Kia ve Hyundai adını insanlara vereceği ve verdiği tutkun kelimesini ilke edinerek faaliyetlerine devam etmiştir. O tarihlerden itibaren şirketimiz birçok marka araç konusunda faaliyetlerini sürdürmüş ve sizlerden aldığı tutku ile marka bazında şirketlerini ayırmış zaman içerisinde sürekli büyümüştür.

Birçok marka araç orijinal yedek parça satışında örnek ve önder kuruluşlar arasında yerini almıştır. Sizlerden aldığı güvenle 2010 yılında yeniden yapılanarak Oto Güven Kia ve Hyundai işverenleri ve çalışanları Türkiye pazarında kısa zamanda güzel ve faydalı işler yapmıştır, yapmaya devam edecektir. Amacımız halkımıza ve esnaflarımıza en güzel, en temiz ve en ucuz, orijinal parça tedariği yapmaktır. Hedefimiz tüm Türkiye pazarına hitap etmektir.

Türkiye'nin hangi ilinde olursanız olun bir telefonunuzla istemiş olduğunuz yedek parçalar kargo hizmetiyle 7/24 tarafınıza en kısa sürede gönderilmektedir. Oto Güven Kia ve Hyundai olarak hizmet ve müşteri memnuniyeti hedefimizdir.

Copyright © 2021 | Oto Güven | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım